İletişim 1
(+90)530 922 6755
İletişim 2
(+90)530 922 6756
Mail Adresimiz
teklif@tesmakina.com
Projenize Teklif Alın

Prefabrik Yapı

Uzman ekibimiz ve üstün hizmet kalitemiz ile prefabrik yapı projelerinizde sizlerin yanındayız.

Prefabrik Yapı

fabrikada hazırlanmış olan ve sadece birleştirme işlemi kalan parçaların bir araya getirilerek oluşturulan yapılardır. Prefabrik yapılar, tek katlı olarak inşa edilebildiği gibi iki katlı olarak da inşa edilebilir. 

 

Güvenlik

Günümüzde prefabrik yapılar modern teknoloji kullanımıyla kaynaksız vidalı sistem kullanılarak üretildiğinden son derece güvenli yapı çeşididir. Eski üretim sisteminde kaynaklı sistem kullanılan prefabrik yapılar güvenlik açısından sorun teşkil etmekteydi.

Hazır Yapı

Prefabrik yapıların en önemli özelliği kullanıma hazır olarak teslimat yapılmasıdır. Elektrik tesisatı ve elektrik armatürleri, su tesisatı ve su armatürleri (batarya, lavabo, tuvalet taşı vs.), kapı pencere takılması, bina boyası kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Konteyner Yapılar

Temel manada prefabrik denildiğinde yukarıdaki yapı modeli anlaşılmasına rağmen konteyner yapı modeli de prefabrik yapılar arasında yer almaktadır. Konteyner çeşitleri arasında standart konteyner, demonte konteyner, modüler konteyner, inşaat konteyneri, şantiye konteyneri, GSM konteyneri, jeneratör konteyneri, ofis konteyneri, büro konteyneri, wc konteyneri, tuvalet konteyneri, tıbbi ve kimyasal atık konteyneri, duş konteyneri ve konteyner ev vb. prefabrik konteyner çeşitleri yer almaktadır.

Prefabrik Yapı Fiyatları

Prefabrik yapı fiyatları bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse proje, kullanılacak materyal,  proje lokasyonu gibi bir çok farklı faktöre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle burada sizlere net bir fiyat vermek yerine bizden proje bazlı fiyat alabilirsiniz. Projenizi bizlere gönderin projenizi inceleyelim ve ardından sizlere bir fiyat teklifi iletelim.